Free credit RM11 sebelum anda masuk duit, lepas tu 177% atas RM35 pertama sampai RM2,117.

Claim Sekarang
Setiap nombor atas satu board

Ambil Setiap Promosi EUWIN Atas Satu Board, Mula Dengan 177% Sampai RM2,117

Deposit RM35 malam ni dan welcome bonus tambah 177% sampai RM2,117, atas RM11 yang tak perlu deposit sama sekali. Lepas tu board ni terus bayar: 11% atas top up pertama satu hari, 17% atas mana-mana yang lepas tu, 7% hari Sabtu dan Ahad, RM117 atas birthday anda, 127% atas deposit sukan pertama dan enam rate rebate sampai 1.7% setiap Khamis. Legend Spin jalan pool tetap RM71,000 tiap minggu. Mula dengan claim kredit percuma EUWIN.

Ambil Setiap Promosi EUWIN Atas Satu Board, Mula Dengan 177% Sampai RM2,117
177%sampai RM2,117
17%atas top up kedua hari sama
1.7%rate rebate teratas
RM71,000Legend Spin, tiap minggu
  1. Ambil RM11 dulu, sebab dia satu-satunya tawaran atas board ni yang tak minta deposit sama sekali.
  2. Deposit RM35 untuk welcome bonus 177% sampai RM2,117, dan RM77 keluar atas top up sama.
  3. Atur masa reload. 11% baca top up pertama satu hari dan 17% baca mana-mana yang lepas tu, so dia takkan terpakai atas deposit sama.
  4. Kumpul rebate setiap Khamis sebagai cash. Takde apa nak claim manual dan takde rollover atas dia.

Welcome bonus, dan rollover 7x di belakang dia

177% atas deposit pertama dari RM35, had RM2,117, nombor tunggal paling besar atas board ni. Dia clear lawan rollover 7x, dan bilik yang anda main tentukan berapa laju dia gerak: reel kira 100%, meja live 20%, sportsbook 10%, dan 4D dengan 711 Games 0%.

Empat weight tu je kira-kira dalam seluruh tawaran ni, dan dia diterbitkan kat sini bukan dalam satu terma yang anda jumpa lepas tu. Deposit sportsbook baca produk lain, 127% sampai RM1,177, yang ditulis kat page sukan EUWIN sekali dengan had parlay RM7,110.

Tiga reload, dan kenapa dua daripadanya takkan jumpa

11% reload atas top up pertama satu hari. 17% reload atas yang kedua dan mana-mana yang lepas tu hari sama. 7% reload Sabtu dan Ahad. Dua yang pertama tu tawaran berbeza yang baca deposit berbeza, so dia takkan terpakai atas top up sama dan tu bukan percanggahan.

RM117 dalam kredit sampai sekali setahun atas tarikh lahir yang anda verify, dan dia tak minta deposit hari tu. Satu referral bernilai RM71 bila RM35 pertama kawan tu clear, lepas tu 7% net turnover dia selagi dia main, yang buat dia satu-satunya baris atas board ni yang takde tarikh tamat.

Legend Spin: RM71,000 seminggu, 100 tempat, dibayar Selasa minggu berikutnya

Legend Spin tournament mingguan dan pool dia tetap dan diterbitkan bukan progressive: RM71,000 tiap minggu, dibahagi atas 100 tempat, dengan RM17,000 kat atas. Minggu tu jalan Isnin 00:00 hingga Ahad 23:59 dan pool dibayar Selasa minggu berikutnya.

Masuk tu syarat turnover bukan fee: RM300 turnover yang qualify dalam minggu tu letak anda atas board. Satu posisi tetap satu posisi, takde lebih, so takde tempat atas dia yang terhutang, berkemungkinan atau dalam jangkauan sebab apa yang jadi minggu lepas. Leaderboard tunjuk anda kat mana, dan tangga lima tingkat yang kongsi nama Legend tu ditulis kat page VIP EUWIN.

Enam rate rebate, dan EU Mall atas turnover sama

Setiap bilik bayar balik satu share net turnover sebagai cash setiap Khamis: 1.7% dalam 711 Games, 1.3% bilik tembak ikan, 1.1% atas reel, 0.9% atas 4D, 0.7% meja live dan 0.55% sportsbook. Takde rollover atas rebate dan takde had jumlah, dan satu tingkat VIP tambah sampai setengah mata peratusan atas rate.

Turnover sama kumpul point EU Mall pada 1 point untuk setiap RM10 turnover, boleh guna dari 300 point atas mana-mana 110 barang dalam store, dihantar dalam 3 hingga 7 hari bekerja. Point beli barang dan voucher bukan credit casino, dan store tu ditulis barang demi barang kat page VIP EUWIN.

Bilik mana nak bawak setiap tawaran

Satu member kat Malaysia bawak bonus selamat datang ke satu slot, sebab weight paling tinggi kat situ. Rebate pergi kat mana pun anda memang main, dari satu reel jackpot sampai meja blackjack atau three card poker dalam live casino depan live dealer. Tawaran taruhan sukan tu milik board odds, di mana satu taruhan diharga sebelum anda pasang. Dan setiap satu bayar dalam ringgit (MYR) ke satu balance yang anda withdraw, so satu player baca satu payout bukan empat. Bet online dengan kredit percuma atau cash dalam mana-mana online casino game, sebab satu akaun kasino dalam talian pegang semua.

Dalam judi online, board macam ni biasanya senarai nama je. Kat sini setiap baris ada nombor: bonus aluan, kaedah bayaran, platform yang anda pilih, free spins dalam game tu sendiri, dan had setiap satu. Pilih yang sesuai, lepas tu main dalam browser atau mobile app.

TawaranNomborApa yang bukaHad dia
Kredit percuma, tanpa depositRM11Nombor mobile yang verifiedTukar sampai RM177
Welcome bonus177%Deposit pertama dari RM35Had RM2,117, rollover 7x
Kredit percuma deposit pertamaRM77Deposit pertama yang samaSekali setiap akaun
Reload harian dan hari sama11% / 17%Top up pertama satu hari, lepas tu yang lainTakkan dua-dua atas satu deposit
Reload hujung minggu7%Deposit Sabtu atau AhadHujung minggu je
Welcome sukan127%Deposit sportsbook pertamaHad RM1,177

RM35 pertama anda balik 177% lagi besar

Had RM2,117, dan slot clear paling laju sebab weight 100%.

Buka Akaun

Soalan lazim

Apa promosi EUWIN paling besar?

177% atas deposit pertama dari RM35, had RM2,117, dengan rollover 7x dan turnover reel kira 100%.

Reload harian dan reload hari sama boleh stack ke?

Tak, dan dia memang tak perlu. 11% baca top up pertama satu hari dan 17% baca mana-mana yang lepas tu, so satu deposit hanya qualify untuk satu je.

Berapa nilai Legend Spin?

RM71,000 seminggu merentas 100 tempat, RM17,000 kat atas, dibayar Selasa minggu berikutnya. Masuk dia RM300 turnover yang qualify dalam minggu tu.

Bila rebate dibayar?

setiap Khamis, sebagai cash atas balance utama, pada 0.55% sampai 1.7% net turnover ikut bilik.

Claim RM11 sekarang dan deposit RM35 untuk 177% sampai RM2,117.Buka Akaun